Inzet haard in bestaande openhaard met nieuw rvs flex kanaal
OverzichtInstallatie service - nieuwe bij ons Bestelde inzethaard plaatsen en aansluiten in bestaande openhaard met nieuw door ons aangebracht rvs flexibel kanaal door bestaand rookkanaal. (let op, kan alleen als kanaal groot genoeg is inwendig en er geen scherpe knikken in zitten.)
Let op, geen kachel in deze installatie raming, deze dient los bijgekozen te worden.
Wilt u een kachel bij ons bestellen en deze laten installeren op een bestaand rvs rookkanaal, dan kunt u deze optie bij kiezen.
Belangrijke punten:
- Een groot genoeg bestaand rookanaal voor een rvs flexibel 125 of 150mm
- Inzethaard moet in openhaard gat passen qua maten (wellicht is ruimer hakken mogelijk)
Uitgaande van:
- Installatie zonder hakken en breken in de basis (uithakken en uitdiepen soms mogelijk)
- Schoorsteen op dak dient veilig bereikbaar te zijn
- Inzet haard op de begaande grond of lift aanwezig
- Binnen een straal van 50 km van Amsterdam
- Redelijker wijs voor de deur parkeren
- Opname na opdracht altijd nodig, deze is niet kosteloos wanneer werkzaamheden niet door gaan omdat het technisch niet haalbaar is. Opname en advies op locatie uren zijn gemaakte kosten.
Wat voeren wij uit:
- Na online opdracht komen wij bij u inmeten
- Bestelde kachel bij ons aan de werkplaats uitpakken en controleren
- Alle nodige materialen en kachel in werkbus plaatsen voor vervoer
- Naar u toe rijden
- Bestaand Rookkanaal renoveren met rvs flexibel en vermiculite korrels
- Kachel pas maken en afstellen in bestaand openhaard en aansluiten op bestaande schoorsteen aansluiting met rvs buis, (inzet haard en kanaal worden een geheel)
- indien nodig paslijsten plaatsen en of nog bijmaken
- Kachel test stoken, uitleg, korte cursus stoken en een kop koffie er bij.
- (wij nemen voor de eerste keer stoken hout, aanmaakhout etc mee)
- Afvoeren afval materiaal, oud materiaal en indien gewenst oude kachel (mits geen 250 kg of meer)
- Stofzuiger langs werkplek
Alle onvoorziene werkzaamheden worden achteraf nog berekend. Het moet veilig, goed en netjes. Zien wij iets wat veranderd moet worden, voeren wij dit in overleg uit. Ook kan het zijn dat we in overleg nog paslijsten op een tweede bezoek bij u komen monteren tegen meerprijs kosten.
Opgegeven kosten zijn een raming en worden na installatie aan u her & door berekend. U geeft ons opdracht er naar eer en geweten iets moois van te maken en de prijzen worden achteraf berekend & verrekend.
Toch liever overleggen en een vrijblijvende offerte, kom dan langs in onze showroom